Vítejte na našem webu

Společnost BOHEMIACHLAD spol. s r.o. je dodavatelem průmyslového chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel pro průmysl a domácnosti.

Nabízíme kompletní řešení dodávek strojoven chlazení, projektování, dodávek a montáží nových zařízení i rekonstrukcí stávajících strojních částí, dodávek náhradních dílů včetně kompletní servisní činnosti.
Aplikováním nových řídících systémů a regulace dosahujeme efektivního řízení strojního zařízení, přesného výkonového zatížení dle aktuálního požadavku na chladicí výkon, čímž dosahujeme úspor elektrické energie na provoz chladicího zařízení až 30%. Další snahou je snižování obsahu náplně chladicího media až o 60%. Další možnost úspor elektrické energie je nasazení průmyslových tepelných čerpadel jako doplňku chladících zařízení.Rádi Vám představíme kompletní program, který Vám můžeme nabídnout v rámci zefektivňování provozu strojních zařízení, zejména v době slučování legislativy ČR s Evropskou unií a v době, kdy dochází k nárůstu cen za elektrickou energii a tím i zvyšování nákladů na provoz velkých zařízení. Je prokázáno, že až 20% energií je spotřebováváno na provoz chladicích zařízení v průmyslových provozech, a proto si myslíme, že není lhostejné, jaký instalovaný výkon chladicího zařízení je zvolen a jak je tento výkon použit a efektivně regulován.

Za tímto účelem Vám nabízíme řešení, kdy Vám budeme garantovat plné a úsporné využití výkonové kapacity Vašeho strojního zařízení.